Почетна / Занимливости / Американски здравствени совети , за штипско здравје

Американски здравствени совети , за штипско здравје

Од 28-ми до 4-ти март годинава популарни предавање  за здравствени состојби ќе одржи д-р Доналд Милер, доктор по натуропатија, кој повеќе од триесет години работи во институцот Ачи Пајнес во Алабама САД.Предавањата ќе одржуваат  од 28-ми од 19 часот во малата сала на советот на општината.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Започнува “Астибо џез фестивал“

Во организација на Дом на млади , утре и задутре ќе се одржи ревијата на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *