Почетна / Занимливости / Бекам пчеларот

Бекам пчеларот

Фудбалската, а слободно може да се каже и модната икона – Дејвид Бекам времето во изолација одлучи да го искористи на продуктивен начин.Тој на својот профил на Инстаграм со обожавателите сподели видео во кое тој прави рамка за кошницата.Во видеото можете да видите како Бекам фокусирано и вешто ракува со чеканот ковајќи ги рамките за сандакот кој се уште е во рана фаза на изработка. Истовремено, неговата сопруга Викторија која го снима, ја објаснува процедурата и коментира колку е убаво да имате сопствен мед.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

300 милиони долари е “дебела“ Парис Хилтон

Парис Хилтон е најпозната како наследничка на прочуениот луксузен ланец на хотели Хилтон, кој ‘тежи’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *