Почетна / Занимливости / Великденско-првомајски мамутски викенд

Великденско-првомајски мамутски викенд

Велигденските и првомајските празници се спојуваат во мега продолжен викенд – пет неработни денови.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

300 милиони долари е “дебела“ Парис Хилтон

Парис Хилтон е најпозната како наследничка на прочуениот луксузен ланец на хотели Хилтон, кој ‘тежи’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *