Почетна / Црна хроника / Виничанец по полноќ дошол да силува штипјанка

Виничанец по полноќ дошол да силува штипјанка

Ноќеска во 00,40 часот во СВР Штип, 21-годишна жена од Штип, пријавила дека во нејзиниот дом влегло.лицето Ч.Р. (22) од Виница.Според нејзината пријава, Ч.Р. се обидел да изврши полови дејства врз неа.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Полициски бележник

Во текот на изминатото деноноќие, според статистиката на МВР, за периодот  (02/03.02.2021) на ниво на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *