Почетна / Црна хроника / Во ист ден две жени тепани од нивните мажи.

Во ист ден две жени тепани од нивните мажи.

Штипјанки претепани од нивните сопрузи, и двете пријавиле во Полиција.Синоќа во 19.00 часот во Полициската станица Штип, 22-годишна жена од Штип пријавила дека истиот ден околу 16.30 часот во нејзината куќа во Штип била физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг дваесет и седум годишниот С.Д. од Штип.Денеска пак,  во 06.00 часот во Полициската станица Штип, 46-годишна жена од Штип пријавила дека истиот ден околу 04.00 часот во семејниот дом во Штип била физички нападната од нејзиниот сопруг четириесет и шестгодишниот С.Т. од Штип.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *