Почетна / Занимливости / “Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

“Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

Популарната пејачка Неда Украден се пошегува на социјалните мрежи со понудата за милијардерот Бил Гејтс, кој објави дека се разведува со сопругата Мелинда.

Не сакајќи да загуби ниту секунда време, поп-пејачката штом ја прочитала веста за разводот, веднаш му оставила коментар на Инстаграм, кој, разбирливо, го пренесоа медиумите во Србија.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наместо облека, носи маска!!!

Ниту попладневната бура со грмотевици не ја спречила огромната група голи луѓе да учествуваат на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *