Почетна / Занимливости / Зоне Замфирско :Ја бих га убила!!!

Зоне Замфирско :Ја бих га убила!!!

Излегуваат нови детал од насилничкото однесување на актерот и продуцентот Драган Бјелогрлиќ. Toј го претепа режисерот Гага Антонијевиќ а во друштво на Бјелогрлиќ била и актерката Катарина Радивојевиќ.

Како што раскажувале очевидци популарната Зоне го оправдувала однесувањето на нејзниот пријател и само довикнала.-Јас би го убила-рекла актерката.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Започнува “Астибо џез фестивал“

Во организација на Дом на млади , утре и задутре ќе се одржи ревијата на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *