Радио Штип
Црна хроника

Зошто сите криминалци го имитираат Груевски?

На Граничниот  премин „Долно Блаце”, од слобода бил лишен М.Р. (63) од Косово затоа што при проверка било констатирано дека се наоѓа на листата со мерка „апси” по барање на Интерпол, соопштуваат од МВР.М.Р. е задржан во Полициската станица Кисела Вода.

Слични Новости

Бебе почина од никотинско труење

trajce jovanov

Лимарски работник падна од кров

trajce jovanov

Чавков денеска ќе пее познат рефрен

trajce jovanov

Leave a Comment