Почетна / Црна хроника / Изборе “југото“ со него изгоре и газдата.

Изборе “југото“ со него изгоре и газдата.

49-годишен маж со иницијали Т.К. е пронајден мртов во опожарено возило. Изгореното возило марка „застава југо“ било лоцирано во близина на селото Полаки, а при увидот забележано е дека внатре има мртво тело.

Извршен е увид и  телото по наредба на јавен обвинител на починатиот било предадено на обдукција

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *