Почетна / Избор на Уредникот / Криминалот поразен е вели Зекири.Дали?!!

Криминалот поразен е вели Зекири.Дали?!!

Јово превара разрешен. Ова го напиша Мухамед Зекири од СДСМ денеска на Фејсбук.

– Криминалците поразени, правдата победува, напиша Зекири на Фејсбук.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во НУЦК “Ацо Шопов“, детерминирани сите програми

Поради тетовската трагедија и деновите на жалост, во Националната установа “Центар за култура“ се откажани …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *