Почетна / Бизнис / Место обложување-луфтирација

Место обложување-луфтирација

Отворени обложувалниците.За среќа немаше баш многу обложувачи, бидејќи нема на што да се обложите ,нема атрактивни спортски настани насекаде низ светот.Важно е  отворено за луфтирација.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Христос Воскресна-Навистина воскресна.Честит 1-ви мај!

РЕДАКЦИЈАТА НА РАДИО ШТИП, НА СВОИТЕ СЛУШАТЕЛИ-ЧИТАТЕЛИ, НА СИТЕ ГРАЃАНИ ИМ ГИ ЧЕСТИТА ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *