Почетна / Црна хроника / Му се “опна“ на казиното

Му се “опна“ на казиното

Дваесет и деветгодишен жител на Радовиш синоќа почнал да крши апарати за игри на среќа во казино во Радовиш, соопшти МВР.

Сопственикот пријавил во полиција, а се преземаат мерки за расчистување на случ

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *