Почетна / Црна хроника / На “влашкиот мост“ удрен е пешак.

На “влашкиот мост“ удрен е пешак.

Денеска претпладне на таканаречениот влашки мост  се случи сообраќајна незгода, во која од страна на патничко моторно возило е удрен и повреден пешак роден 1977 година.Надлежните работа на расветлување на незгодата.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *