Почетна / Бизнис / Отворен огромен трговски мол, во Скопје-Север.

Отворен огромен трговски мол, во Скопје-Север.

Во Скопје, и тоа не било каде туку Скопје Север, е отворен нов трговски мол.Во него од игла до локомотива, од апче за глава, до кациги за космонаут.

Ресторани, и други простори за купување и забава.

Само човек пари да има.Трговски брендови:LC Waikiki.  Нептун, Jusk, My time, Shatze, Sport vision, Sara fashion,Кит Го и други.Скопјани како едвај да чекаа па не со погледи туку со парите кои ги имаат ги празнеа рафтовите.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За повисоки плати, ја качија цената на струјата

АД МЕПСО 2020 година ја заврши со загуба од 5,8 милиони евра, но тоа не …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *