Радио Штип
Црна хроника

Охрид-Ресен и Берово – Виница, затворени за сообраќај

Уште еден патен правец е затворен денеска, откако патот Охрид- Ресен се затвори поради сообраќајка.

На патот Виница-Берово исто така се случила несреќа, поради што АМСМ информира дека и овој пат е затворен.

Слични Новости

Петмина повредени во сообраќајна кај Кочани

trajce jovanov

Самоубиство на шестоодделенец

trajce jovanov

1.5 милиони денари како административец ги здиплил од извршител

trajce jovanov

Leave a Comment