Почетна / Занимливости / Паркирање на кумановски начин

Паркирање на кумановски начин

Кумановски измислија нов систем на паркирање, еве како изгледа:

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наместо облека, носи маска!!!

Ниту попладневната бура со грмотевици не ја спречила огромната група голи луѓе да учествуваат на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *