Радио Штип
Балкан

Повторно, дете се самоуби во Србија

14 годишно момче од српското село Равни крај Ужице, извршил самоубиство во дворот од семејната куќа, потврди српската полиција.

Неговото беживотно тело е пронајдено во помошните простории од куќата.

Минатиот месец 12 годишно дете изврши самоубиство во околина на Медвеѓе пукајќи си во глава со пиштолот на неговиот татко.

Минатата година исто во февруари, со бесење се самоуби деветгодишно дете од Обреновац.

Слични Новости

“Перутине Птуј“ или “Неопланта“ а и другите не` трујат со салами, виршли , колбаси…

trajce jovanov

Мафијашите во Подгорица добиваат крилја

trajce jovanov

Злокоб надвисна

trajce jovanov

Leave a Comment