Почетна / Црна хроника / Синот се заканувал на мајка му, татко му и куќата му.

Синот се заканувал на мајка му, татко му и куќата му.

Во Полициска станица Струмица, 62-годишен жител на село Сушево пријавил дека неговиот син А.А. се заканувал дека ќе го убие него и неговата сопруга и дека ќе ја запали куќата. А.А. бил лишен од слобода и задржан во полициска станица. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *