Почетна / Балкан / Смртни закани за синот на Вучиќ

Смртни закани за синот на Вучиќ

Синот на српскиот претседател Александар Вучиќ, Данило, се најде на мета на закани и говор на омраза на социјалните мрежи.

Нему на „Фејсбук“ му се заканувал С. М. дека ќе виси на бандера.

Инаку, С. М. на профилната фотографија на Фејсбук е со автоматско оружје.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во Црна Гора на море, само со “купачи“

Во пресрет на летната туристичка сезона, црногорската Влада објави листа со земји на чии граѓани ќе им …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *