Почетна / Свет / Фотографии на штипјани на светско фото биенале

Фотографии на штипјани на светско фото биенале

Фото сојузот на Македонија ги одбра фотографиите  кои ќе се најдат на фотографското биенале 2019 во организација на Интернационалната федерација на фотографите.Годинава Уметничкиот совет на ФСМ одбра и фотографии од неговите членови инаку штипјани, Зоран Здравев и Методи Максимов МетоМакс

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Штитат ли “Фајзер“ и “Астра зенека“.

Заштитата против ковид-19 обезбедена од две дози на вакцините Pfizer / BioNTech и AstraZeneca почнува …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *