Почетна / Занимливости / Црви турнаа бандера за улично

Црви турнаа бандера за улично

Работат полека но сигурно.Се хранеле со години од дрвената бандера.Денеска тие исти црви кои се вдомиле во бандерата, истата ја турнаа на земја.Среќа е што црвите не отепаа никој од жителите во населбата 8 ноември.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

300 милиони долари е “дебела“ Парис Хилтон

Парис Хилтон е најпозната како наследничка на прочуениот луксузен ланец на хотели Хилтон, кој ‘тежи’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *