Почетна / Македонија / Што правеше Заев качен на столче?

Што правеше Заев качен на столче?

Премиерот на Република Македонија Зоран Заев, откако заврши трибината во Охрид, со цел да направи успешно селфи со подмладокот на СДСМ – Охрид, мораше да се качи на масата за да слика со телефонот

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Сакаме парк за кучиња“

Иако се избори, и иако политичките субјекти бараат од граѓаните да им испраќаат барања за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *