Почетна / Занимливости / Џеј Ло лаже има помалку од 40, а не 50 години.Гледај!

Џеј Ло лаже има помалку од 40, а не 50 години.Гледај!

Џенифер Лопез и на 50 години изгледа фантастично во костим за капење.

Музичката ѕвезда сподели фотографии од посетата на Аталија, Турција, каде престојуваше по повод својот концерт од турнејата „It’s My Party“.

Привлечната пејачка позираше во бордо костим за капење и се фотографираше со своите фанови.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Започнува “Астибо џез фестивал“

Во организација на Дом на млади , утре и задутре ќе се одржи ревијата на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *