Почетна / Занимливости / Џеј Ло на шипка.Жените и љубоморат.

Џеј Ло на шипка.Жените и љубоморат.

Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги измамувале клиентите од Вол Стрит.

На славната актерка и пејачка, друштво на големото платно ѝ прави раперката Карди Би, која неодамна на својот Инстаграм профил шокираше со стајлингот од филмот.

Сега Џеј Ло на сите им ја пробудила фантазијата и објавила тизер од трејлерот во кој гледаме дека вредело вежбањето на танц околу шипка…

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наместо облека, носи маска!!!

Ниту попладневната бура со грмотевици не ја спречила огромната група голи луѓе да учествуваат на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *