sama

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

Популарната пејачка Неда Украден се пошегува на социјалните мрежи со понудата за милијардерот Бил Гејтс, кој објави дека …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *