Почетна / Занимливости / Американски здравствени совети , за штипско здравје

Американски здравствени совети , за штипско здравје

Од 28-ми до 4-ти март годинава популарни предавање  за здравствени состојби ќе одржи д-р Доналд Милер, доктор по натуропатија, кој повеќе од триесет години работи во институцот Ачи Пајнес во Алабама САД.Предавањата ќе одржуваат  од 28-ми од 19 часот во малата сала на советот на општината.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наместо облека, носи маска!!!

Ниту попладневната бура со грмотевици не ја спречила огромната група голи луѓе да учествуваат на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *