Почетна / Занимливости / Босанец “шерифски“ ги подигна парите од обложувалницата

Босанец “шерифски“ ги подигна парите од обложувалницата

Босански обложувач стана хит во регионот откако вчера со уплата на едно успеа да дојде до заработка од 7.500 евра. Интересен беше и начинот по кој дојде по парите, со количка за песок. Количката прво била искористена за транспарот на среќниот обложувач, а потоа во неа се транспортирала добивката. Настанот бил снимен од случајните минувачи.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наместо облека, носи маска!!!

Ниту попладневната бура со грмотевици не ја спречила огромната група голи луѓе да учествуваат на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *