Почетна / Црна хроника / Ги врзал жената и ќерката и правец на психијатрија.

Ги врзал жената и ќерката и правец на психијатрија.

Шеесет и петгодишен маж од Крушево ги врзал неговата 27-годишна ќерка и неговата сопруга (52), по што насилно ги внел во неговото патничко возило и ги однел во Психијатриска болница во Демир Хисар.

МВР јави дека 65-годишниот маж бил приведен во полициската станица Демир Хисар и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Зборуваат за корупцијата, а никако да се ослободат од неа

Македонија се гуши во корупција, и тоа не од сега туку од почетокот на нејзиното …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *