angelsnogo3

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бобан Данов-првак на Македонија во џудо!

Во Скопје се одржа Државното првенство во џудо. Најатракривен беше Бобван Данов, кој настапи во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *