dedo mraz

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ма дајте,Вучиќ не е дезертер,не дај боже “побегуља“.

Јас не сум дезертер, нема да побегнам или да потпишам признание, некој после мене ќе …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *