Почетна / Црна хроника / Дете видело апчиња од мајка му и ги испило

Дете видело апчиња од мајка му и ги испило

Двегодишно дете од Куманово се затруло со таблети на неговата мајка.

Вработени во медицинскиот центар Куманово во попладневните часови на 6 март во полиција пријавиле дека кај нив е донесено двегодишно дете затруено од таблети.

Неговата мајка во болницата објаснила дека детето испило неколку таблети кои таа ги користела.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *