Почетна / Занимливости / “Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

“Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

Популарната пејачка Неда Украден се пошегува на социјалните мрежи со понудата за милијардерот Бил Гејтс, кој објави дека се разведува со сопругата Мелинда.

Не сакајќи да загуби ниту секунда време, поп-пејачката штом ја прочитала веста за разводот, веднаш му оставила коментар на Инстаграм, кој, разбирливо, го пренесоа медиумите во Србија.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Мерцедес“ повлекува милион возила со фабричка грешка

Германскиот автомобилски гигант утврдил дека, во некои од нивните возила, привременото прекинување на струјата на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *