Почетна / Црна хроника / Зошто сите криминалци го имитираат Груевски?

Зошто сите криминалци го имитираат Груевски?

На Граничниот  премин „Долно Блаце”, од слобода бил лишен М.Р. (63) од Косово затоа што при проверка било констатирано дека се наоѓа на листата со мерка „апси” по барање на Интерпол, соопштуваат од МВР.М.Р. е задржан во Полициската станица Кисела Вода.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *