Почетна / Спорт / Линдзи не ги покажаа скиите.

Линдзи не ги покажаа скиите.

Американската скјачка Линдзи Вон неодамна ја заврши својата кариера и сигурно ќе биде запамтена како една од најдобрите скијачки на сите времиња.

Вон сега има многу повеќе слободно време за да се посвети на својот приватен живот. Дека одморот и годи покажа на свечената церемонија за доделување на признанијата во Монако за најдобри спортисти и екипи за 2018 година каде блесна со својата бела облека.Меѓутоа, Вон вчера беше фотографирана на улиците на Њу Јорк кога го напушташ АОЛ Буилд Сериа Студио. Во центарот на внимението се најде нејзиниот црн фустан, но многу порачаа дека нејзиниот шлиц беше поголем од колку што тоа треба да биде.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Брзинска трка на Пониква

Викендов на патеката кон рекреативниот центар Пониква се возеше втората ридско-брзинска трка од државниот шампионат во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *