Почетна / Црна хроника / Лудило, лудило, или крајна изопаченост

Лудило, лудило, или крајна изопаченост

Малолетно девојче било физички и полово нападнато од нејзиниот биолошки татко. Ваква пријава стигнала вчера во полициска станица.

Од МВР велат дека за настанот е известен Јавен обвинител и се работи на расчистување на случајот.

Девојчето е згрижено во соодветна установа и му е пружена медицинска и психолошка поддршка.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *