Почетна / Бизнис / Место обложување-луфтирација

Место обложување-луфтирација

Отворени обложувалниците.За среќа немаше баш многу обложувачи, бидејќи нема на што да се обложите ,нема атрактивни спортски настани насекаде низ светот.Важно е  отворено за луфтирација.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во НУЦК “Ацо Шопов“, детерминирани сите програми

Поради тетовската трагедија и деновите на жалост, во Националната установа “Центар за култура“ се откажани …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *