Почетна / Црна хроника / Охрид-Ресен и Берово – Виница, затворени за сообраќај

Охрид-Ресен и Берово – Виница, затворени за сообраќај

Уште еден патен правец е затворен денеска, откако патот Охрид- Ресен се затвори поради сообраќајка.

На патот Виница-Берово исто така се случила несреќа, поради што АМСМ информира дека и овој пат е затворен.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *