Почетна / Балкан / Повторно, дете се самоуби во Србија

Повторно, дете се самоуби во Србија

14 годишно момче од српското село Равни крај Ужице, извршил самоубиство во дворот од семејната куќа, потврди српската полиција.

Неговото беживотно тело е пронајдено во помошните простории од куќата.

Минатиот месец 12 годишно дете изврши самоубиство во околина на Медвеѓе пукајќи си во глава со пиштолот на неговиот татко.

Минатата година исто во февруари, со бесење се самоуби деветгодишно дете од Обреновац.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во Словенија зимата пристигна во лето?!!!

Снегот на Балканот оваа година пристигна порано. Во текот на вчерашниот ден, поради спуштање на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *