Почетна / Политиката која плаќа да е над бизнисот. / Johnson Controls begins producing car seats at new facility in Kecskemét, Hungary / Complete seat plant creates more than 200 new jobs

Johnson Controls begins producing car seats at new facility in Kecskemét, Hungary / Complete seat plant creates more than 200 new jobs

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Доѓи Гејтсе, да остаримо заједно“, повика Неда Украден

Популарната пејачка Неда Украден се пошегува на социјалните мрежи со понудата за милијардерот Бил Гејтс, кој објави дека …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *