Почетна / Црна хроника / Превртен автобус, има мртви…

Превртен автобус, има мртви…

Порталотѕ Прес центар дознава дека на автопатот Скопје Тетово, се случила тешка сообраќајна несреќа, во која нашите извори велат дека има и мртви.Превртен е автобус.Не е познато поради што автобусот излетал од автопатот.Полицијата е на лице место , како и екипи на медицинска помош. Од што и како се превртел автобусот засега полицијата молчи.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Излетување кај новиот мост.

За време на празничниот викенд неодговорен возач , во чудна состојба и под врелината на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *