Почетна / Занимливости / Синди Крафот како во младите години.Невиден сексипил.

Синди Крафот како во младите години.Невиден сексипил.

Познатиот Џорџ Мајкл во 1990 година на светот му ја претстави легендарната песна Freedom, цврсто решен да не се појави во видеото, според советот на познатиот германски фотограф Питер Линдберг.

Во видеото за Freedom се најдоа пет врвни топ-модели на светот – Наоми Кембел (49), Линда Евангелиста (54), Татјана Патиќ (53), Кристи Тaрлингтон (50) и Синди Крафорд (53).

Убавата Синди на , 25 јуни, на денот кога починатиот Мајкл ќе полнеше 56 години, одлучи во знак на сеќавање на него да објави снимка од 2017 година кога се појави во емисијата Lip Sync Battle во моментот кога актерот Захари Квинто (42) ја изведуваше познатата песна Freedom.

Синди на високи потпетици, со бујна секси коса, на сцената изгледаше како да е на возраст од најмалку 20 години.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

300 милиони долари е “дебела“ Парис Хилтон

Парис Хилтон е најпозната како наследничка на прочуениот луксузен ланец на хотели Хилтон, кој ‘тежи’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *