Почетна / Балкан / Смртни закани за синот на Вучиќ

Смртни закани за синот на Вучиќ

Синот на српскиот претседател Александар Вучиќ, Данило, се најде на мета на закани и говор на омраза на социјалните мрежи.

Нему на „Фејсбук“ му се заканувал С. М. дека ќе виси на бандера.

Инаку, С. М. на профилната фотографија на Фејсбук е со автоматско оружје.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Отпатува“ – Милан Лане Гутовиќ, алијас Шојиќ.

По краткотрајно боледување , овој свет го напушти и отпатува со својата “бела лаѓа“ познатиот …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *