dzenifer

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во Москва е топло како во Сахара

Москва е погодена од топлотен бран еднаков на рекордот стар 120 години, објави денеска руската …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *