Почетна / Македонија / Трагедија:Се обеси Александар Захариев, син на Илчо Захариев
hangman noose with a dramatic background

Трагедија:Се обеси Александар Захариев, син на Илчо Захариев

Животот си го одзеде Александар Захариев, син на екс градоначалникот на Штип Илчо Захариев.

Денеска во 9 часот и 50 минути брзата помош  го открила телото на веќе покојниот 23 годишен Александар Захариев, во вилата во село Ѕвегор Делчево.

На лице место е извршен увид од јавен обвинител. Констатирано е дека младиот Александар си го одзел животот со бесење.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Симулација-вакцинација

Клиничката болница од Штип, како носител на масовната вакцинација на населението од Источна Македонија во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *