Почетна / Избор на Уредникот / Чистење на прав, во очи

Чистење на прав, во очи

Вчера излезе информација дека воздухот во Штип бил загаден.Еве видео доказ за тоа од денес

Фрлање на прав во очи

Вчера излезе информација дека воздухот во Штип бил загаден.Еве видео доказ за тоа од денес.

Gepostet von Радио Штип am Mittwoch, 20. Februar 2019

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во НУЦК “Ацо Шопов“, детерминирани сите програми

Поради тетовската трагедија и деновите на жалост, во Националната установа “Центар за култура“ се откажани …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *