Почетна / Спорт / 1/4 финале во Лига на шампиони

1/4 финале во Лига на шампиони

Вечерва и утре се играат четвртфиналните натпревари од Лига на шампиони.

Вечерва во терминот од 21 часот играат:

ЛИВЕРПУЛ-ПОРТО

ТОТЕНХЕМ-МАНЧЕСТЕР СИТИ

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бронзен медал за Никола Нацев

Кик боксерот на штипскиот клуб “Гладијатор“, Никола Нацев, и од штотуку завршеното балканско првенство се …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *