Почетна / Бизнис / Angels cafe` , дом за кафе муабет, напитоци, одлична услуга, и со нови рекорди.

Angels cafe` , дом за кафе муабет, напитоци, одлична услуга, и со нови рекорди.

Роберт Димитров – Роби, сопственик на компаниијата “Телекабел“ на својот ФБ профил, ги искажа новопоставените стандарди во Angels cafe`.

Еве го неговиот пост.

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Место едно лажиче, богослужби да има по болниците

И смртта која нашиот Бог Исус Христос ја победи, не е доволна причина Македонската православна …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *